Дополнителни информации
| Боја | Црна, Златна |
|---|---|
| Материјал | Метал |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Мачкасти |
| Ширина на окулар | 54 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Ширина на мост | 16 мм |
| Должина на рачка | 135мм |
| Боја | Црна, Златна |
|---|---|
| Материјал | Метал |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Мачкасти |
| Ширина на окулар | 54 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Ширина на мост | 16 мм |
| Должина на рачка | 135мм |