Дополнителни информации
| Боја | Кафеава, Шара |
|---|---|
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Мачкасти |
| Ширина на окулар | 56 мм |
| Висина на окулар | 44 мм |
| Ширина на мост | 16 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
На залиха
8.990 ден
На залиха
| Боја | Кафеава, Шара |
|---|---|
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Мачкасти |
| Ширина на окулар | 56 мм |
| Висина на окулар | 44 мм |
| Ширина на мост | 16 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |