Дополнителни информации
| Боја | Сива, Транспарентна |
|---|---|
| Материјал | Ацетат, Титаниум |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Круг |
| Ширина на окулар | 51 мм |
| Висина на окулар | 44 мм |
| Ширина на мост | 20 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
На залиха
8.190 ден
На залиха
| Боја | Сива, Транспарентна |
|---|---|
| Материјал | Ацетат, Титаниум |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Круг |
| Ширина на окулар | 51 мм |
| Висина на окулар | 44 мм |
| Ширина на мост | 20 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |