Дополнителни информации
| Боја | Виолетова |
|---|---|
| Боја на рамка | Виолетова |
| Боја на стакло | Виолетова |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на окулар | 55 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
На залиха
12.790 ден
На залиха
| Боја | Виолетова |
|---|---|
| Боја на рамка | Виолетова |
| Боја на стакло | Виолетова |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на окулар | 55 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |