Дополнителни информации
| Боја | Сива |
|---|---|
| Материјал | Метал |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на окулар | 56 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Ширина на мост | 17 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
На залиха
8.190 ден
На залиха
| Боја | Сива |
|---|---|
| Материјал | Метал |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на окулар | 56 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Ширина на мост | 17 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |