Дополнителни информации
| Боја | Златна |
|---|---|
| Боја на рамка | Златна |
| Материјал | Метал |
| Форма на рамка | Мост |
| Ширина на окулар | 56 мм |
| Ширина на мост | 15 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |
| Боја | Златна |
|---|---|
| Боја на рамка | Златна |
| Материјал | Метал |
| Форма на рамка | Мост |
| Ширина на окулар | 56 мм |
| Ширина на мост | 15 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |