Дополнителни информации
| Боја | Црна, Сребрена |
|---|---|
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на окулар | 52 мм |
| Висина на окулар | 39 мм |
| Ширина на мост | 21 мм |
| Должина на рачка | 150 мм |
| Боја | Црна, Сребрена |
|---|---|
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на окулар | 52 мм |
| Висина на окулар | 39 мм |
| Ширина на мост | 21 мм |
| Должина на рачка | 150 мм |