Дополнителни информации
| Боја | Златна |
|---|---|
| Пол | Женски |
| Материјал | Метал |
| Форма на рамка | Круг, Мачкасти |
| Ширина на окулар | 52 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |
| Ширина на мост | 16 мм |
На залиха
5.390 ден
На залиха
| Боја | Златна |
|---|---|
| Пол | Женски |
| Материјал | Метал |
| Форма на рамка | Круг, Мачкасти |
| Ширина на окулар | 52 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |
| Ширина на мост | 16 мм |