Дополнителни информации
| Боја | Црна, Златна |
|---|---|
| Материјал | Ацетат, Метал |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на окулар | 57 мм |
| Висина на окулар | 42 мм |
| Ширина на мост | 16 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
На залиха
12.990 ден
На залиха
| Боја | Црна, Златна |
|---|---|
| Материјал | Ацетат, Метал |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на окулар | 57 мм |
| Висина на окулар | 42 мм |
| Ширина на мост | 16 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |