Дополнителни информации
| Боја | Црна, Кафеава |
|---|---|
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Мачкасти, Правоаголни |
| Ширина на окулар | 44 мм |
| Висина на окулар | 36 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |
| Ширина на мост | 17 мм |
| Боја | Црна, Кафеава |
|---|---|
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Мачкасти, Правоаголни |
| Ширина на окулар | 44 мм |
| Висина на окулар | 36 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |
| Ширина на мост | 17 мм |