Дополнителни информации
| Боја | Зелена, Сива, Тиркиз, Шара |
|---|---|
| Пол | Женски |
| Материјал | Пластика |
| Форма на рамка | Квадрат, Мачкасти |
| Ширина на окулар | 52 мм |
| Висина на окулар | 36 мм |
| Ширина на мост | 17 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |
| Боја | Зелена, Сива, Тиркиз, Шара |
|---|---|
| Пол | Женски |
| Материјал | Пластика |
| Форма на рамка | Квадрат, Мачкасти |
| Ширина на окулар | 52 мм |
| Висина на окулар | 36 мм |
| Ширина на мост | 17 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |