Дополнителни информации
| Боја | Розова, Транспарентна |
|---|---|
| Пол | Женски |
| Материјал | Ацетат, Метал |
| Форма на рамка | Круг |
| Ширина на окулар | 51 мм |
| Висина на окулар | 38 мм |
| Ширина на мост | 17 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |
| Боја | Розова, Транспарентна |
|---|---|
| Пол | Женски |
| Материјал | Ацетат, Метал |
| Форма на рамка | Круг |
| Ширина на окулар | 51 мм |
| Висина на окулар | 38 мм |
| Ширина на мост | 17 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |