Дополнителни информации
| Боја | Црна |
|---|---|
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на окулар | 57 мм |
| Висина на окулар | 41 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
| Ширина на мост | 17 мм |
На залиха
14.290 ден
На залиха
| Боја | Црна |
|---|---|
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на окулар | 57 мм |
| Висина на окулар | 41 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
| Ширина на мост | 17 мм |