Дополнителни информации
| Боја | Сина |
|---|---|
| Боја на стакло | Градиент, Сина |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Боја на рамка | Сина |
| Ширина на окулар | 52 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Ширина на мост | 21 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
На залиха
13.790 ден
На залиха
| Боја | Сина |
|---|---|
| Боја на стакло | Градиент, Сина |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Боја на рамка | Сина |
| Ширина на окулар | 52 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Ширина на мост | 21 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |