Дополнителни информации
| Боја | Црна, Мат |
|---|---|
| Боја на стакло | Сива |
| Пол | Машки |
| Материјал | Метал |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на окулар | 62 мм |
| Висина на окулар | 48 мм |
| Должина на рачка | 125 мм |
| Ширина на мост | 14 мм |
На залиха
5.490 ден
На залиха
| Боја | Црна, Мат |
|---|---|
| Боја на стакло | Сива |
| Пол | Машки |
| Материјал | Метал |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на окулар | 62 мм |
| Висина на окулар | 48 мм |
| Должина на рачка | 125 мм |
| Ширина на мост | 14 мм |