Дополнителни информации
| Боја | Црна, Златна |
|---|---|
| Ширина на окулар | 52 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Мачкасти |
| Ширина на мост | 18 мм |
На залиха
2.800 ден
На залиха
| Боја | Црна, Златна |
|---|---|
| Ширина на окулар | 52 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Мачкасти |
| Ширина на мост | 18 мм |