Дополнителни информации
| Боја | Розева |
|---|---|
| Боја на рамка | Розева |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Квадрат |
| Ширина на окулар | 46 |
| Ширина на мост | 16 мм |
| Висина на окулар | 32 мм |
| Должина на рачка | 130 мм |
| Боја | Розева |
|---|---|
| Боја на рамка | Розева |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Квадрат |
| Ширина на окулар | 46 |
| Ширина на мост | 16 мм |
| Висина на окулар | 32 мм |
| Должина на рачка | 130 мм |