Дополнителни информации
| Боја | Сребрена |
|---|---|
| Боја на рамка | Сребрена |
| Материјал | Метал |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Мост |
| Ширина на окулар | 56 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |
| Висина на окулар | 46 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |
| Боја | Сребрена |
|---|---|
| Боја на рамка | Сребрена |
| Материјал | Метал |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Мост |
| Ширина на окулар | 56 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |
| Висина на окулар | 46 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |