Дополнителни информации
| Боја | Златна |
|---|---|
| Боја на рамка | Златна |
| Боја на стакло | Сива |
| Материјал | Метал |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Квадрат |
| Ширина на окулар | 52 мм |
| Висина на окулар | 43 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |
На залиха
10.990 ден
На залиха
| Боја | Златна |
|---|---|
| Боја на рамка | Златна |
| Боја на стакло | Сива |
| Материјал | Метал |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Квадрат |
| Ширина на окулар | 52 мм |
| Висина на окулар | 43 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |