Дополнителни информации
| Боја | Златна, Шара |
|---|---|
| Материјал | Метал |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Круг |
| Ширина на окулар | 52 мм |
| Висина на окулар | 42 мм |
| Ширина на мост | 20 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
На залиха
12.390 ден
На залиха
| Боја | Златна, Шара |
|---|---|
| Материјал | Метал |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Круг |
| Ширина на окулар | 52 мм |
| Висина на окулар | 42 мм |
| Ширина на мост | 20 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |