Дополнителни информации
| Боја | Црна, Златна |
|---|---|
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на окулар | 52.5 |
| Висина на окулар | 39 мм |
| Ширина на мост | 21 мм |
| Должина на рачка | 150 мм |
| Боја | Црна, Златна |
|---|---|
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на окулар | 52.5 |
| Висина на окулар | 39 мм |
| Ширина на мост | 21 мм |
| Должина на рачка | 150 мм |