Дополнителни информации
| Боја | Златна, Кафеава |
|---|---|
| Боја на стакло | Градиент, Зелена |
| Материјал | Метал |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на окулар | 57 мм |
| Висина на окулар | 31 мм |
| Должина на рачка | 150 мм |
| Ширина на мост | 17 мм |
| Боја | Златна, Кафеава |
|---|---|
| Боја на стакло | Градиент, Зелена |
| Материјал | Метал |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на окулар | 57 мм |
| Висина на окулар | 31 мм |
| Должина на рачка | 150 мм |
| Ширина на мост | 17 мм |