Дополнителни информации
| Боја | Сива, Тегет |
|---|---|
| Боја на стакло | Сива |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Квадрат |
| Ширина на окулар | 55 мм |
| Висина на окулар | 44 мм |
| Ширина на мост | 17 мм |
| Боја | Сива, Тегет |
|---|---|
| Боја на стакло | Сива |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Квадрат |
| Ширина на окулар | 55 мм |
| Висина на окулар | 44 мм |
| Ширина на мост | 17 мм |