Дополнителни информации
| Боја | Црна |
|---|---|
| Боја на стакло | Црна |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Квадрат |
| Ширина на окулар | 56 мм |
| Висина на окулар | 43 мм |
| Должина на рачка | 150 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |
| Боја | Црна |
|---|---|
| Боја на стакло | Црна |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Квадрат |
| Ширина на окулар | 56 мм |
| Висина на окулар | 43 мм |
| Должина на рачка | 150 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |