Дополнителни информации
| Боја | Црна |
|---|---|
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на окулар | 56 мм |
| Висина на окулар | 37 мм |
| Ширина на мост | 17 мм |
| Должина на рачка | 150 мм |
| Боја | Црна |
|---|---|
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на окулар | 56 мм |
| Висина на окулар | 37 мм |
| Ширина на мост | 17 мм |
| Должина на рачка | 150 мм |