Дополнителни информации
| Боја | Црна, Златна, Шара |
|---|---|
| Материјал | Ацетат, Челик |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Овални |
| Ширина на окулар | 53 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Ширина на мост | 17 мм |
| Должина на рачка | 142 мм |
На залиха
11.290 ден
На залиха
| Боја | Црна, Златна, Шара |
|---|---|
| Материјал | Ацетат, Челик |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Овални |
| Ширина на окулар | 53 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Ширина на мост | 17 мм |
| Должина на рачка | 142 мм |