Дополнителни информации
| Боја | Сребрена |
|---|---|
| Боја на стакло | Виолетова, Градиент |
| Материјал | Метал |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Мачкасти |
| Ширина на окулар | 60 мм |
| Висина на окулар | 39 мм |
| Должина на рачка | 142 мм |
| Ширина на мост | 17 мм |
На залиха
11.290 ден
На залиха
| Боја | Сребрена |
|---|---|
| Боја на стакло | Виолетова, Градиент |
| Материјал | Метал |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Мачкасти |
| Ширина на окулар | 60 мм |
| Висина на окулар | 39 мм |
| Должина на рачка | 142 мм |
| Ширина на мост | 17 мм |