Дополнителни информации
| Боја | Црна |
|---|---|
| Пол | Машки |
| Боја на стакло | Црна |
| Материјал | Метал |
| Форма на рамка | Авиатор |
| Ширина на окулар | 63 мм |
| Висина на окулар | 52 мм |
| Должина на рачка | 130 мм |
| Ширина на мост | 14 мм |
На залиха
5.190 ден
На залиха
| Боја | Црна |
|---|---|
| Пол | Машки |
| Боја на стакло | Црна |
| Материјал | Метал |
| Форма на рамка | Авиатор |
| Ширина на окулар | 63 мм |
| Висина на окулар | 52 мм |
| Должина на рачка | 130 мм |
| Ширина на мост | 14 мм |