Дополнителни информации
| Боја | Кафеава |
|---|---|
| Боја на стакло | Зелена |
| Материјал | Метал |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Геометриски |
| Ширина на окулар | 53 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
| Ширина на мост | 20 мм |
| Боја | Кафеава |
|---|---|
| Боја на стакло | Зелена |
| Материјал | Метал |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Геометриски |
| Ширина на окулар | 53 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
| Ширина на мост | 20 мм |