Дополнителни информации
| Боја | Црна, Златна |
|---|---|
| Материјал | Ацетат |
| Боја на стакло | Сива |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Клип, Круг |
| Ширина на окулар | 53 мм |
| Висина на окулар | 44 мм |
| Ширина на мост | 19 мм |
| Должина на рачка | 150 мм |
| Боја | Црна, Златна |
|---|---|
| Материјал | Ацетат |
| Боја на стакло | Сива |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Клип, Круг |
| Ширина на окулар | 53 мм |
| Висина на окулар | 44 мм |
| Ширина на мост | 19 мм |
| Должина на рачка | 150 мм |