Дополнителни информации
| Боја | Црна |
|---|---|
| Пол | Машки |
| Материјал | Ацетат |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на окулар | 58 мм |
| Висина на окулар | 38 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |
| Должина на рачка | 150 мм |
На залиха
8.990 ден
На залиха
| Боја | Црна |
|---|---|
| Пол | Машки |
| Материјал | Ацетат |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на окулар | 58 мм |
| Висина на окулар | 38 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |
| Должина на рачка | 150 мм |