Дополнителни информации
| Боја | Црна, Мат |
|---|---|
| Боја на стакло | Црна |
| Пол | Машки |
| Материјал | Метал, Пластика |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Висина на окулар | 43 мм |
| Ширина на окулар | 57 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |
| Стил | Елегантен, Секојдневен |
| Боја | Црна, Мат |
|---|---|
| Боја на стакло | Црна |
| Пол | Машки |
| Материјал | Метал, Пластика |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Висина на окулар | 43 мм |
| Ширина на окулар | 57 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |
| Стил | Елегантен, Секојдневен |