Дополнителни информации
| Боја | Зелена |
|---|---|
| Пол | Женски |
| Материјал | Пластика |
| Форма на рамка | Квадрат, Мачкасти |
| Ширина на окулар | 53 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Ширина на мост | 16 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |
На залиха
4.190 ден
На залиха
| Боја | Зелена |
|---|---|
| Пол | Женски |
| Материјал | Пластика |
| Форма на рамка | Квадрат, Мачкасти |
| Ширина на окулар | 53 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Ширина на мост | 16 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |