Дополнителни информации
| Боја | Роуз Голд |
|---|---|
| Пол | Женски |
| Материјал | Метал |
| Форма на рамка | Круг |
| Ширина на окулар | 50 мм |
| Висина на окулар | 42 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |
| Должина на рачка | 135мм |
| Боја | Роуз Голд |
|---|---|
| Пол | Женски |
| Материјал | Метал |
| Форма на рамка | Круг |
| Ширина на окулар | 50 мм |
| Висина на окулар | 42 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |
| Должина на рачка | 135мм |