Дополнителни информации
| Боја | Црна, Златна |
|---|---|
| Материјал | Челик |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Круг, Мачкасти |
| Ширина на окулар | 51 мм |
| Висина на окулар | 44 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |
| Должина на рачка | 135мм |
На залиха
5.290 ден
На залиха
| Боја | Црна, Златна |
|---|---|
| Материјал | Челик |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Круг, Мачкасти |
| Ширина на окулар | 51 мм |
| Висина на окулар | 44 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |
| Должина на рачка | 135мм |