Дополнителни информации
| Боја | Тегет |
|---|---|
| Боја на рамка | Тегет |
| Боја на стакло | Сина |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Квадрат |
| Ширина на окулар | 59 мм |
| Ширина на мост | 14 мм |
| Висина на окулар | 48 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |
| Боја | Тегет |
|---|---|
| Боја на рамка | Тегет |
| Боја на стакло | Сина |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Квадрат |
| Ширина на окулар | 59 мм |
| Ширина на мост | 14 мм |
| Висина на окулар | 48 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |