Дополнителни информации
| Боја | Транспарентна |
|---|---|
| Боја на стакло | Градиент, Сина |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Геометриски |
| Ширина на окулар | 53 мм |
| Висина на окулар | 43 мм |
| Ширина на мост | 21 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
На залиха
11.990 ден
На залиха
| Боја | Транспарентна |
|---|---|
| Боја на стакло | Градиент, Сина |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Геометриски |
| Ширина на окулар | 53 мм |
| Висина на окулар | 43 мм |
| Ширина на мост | 21 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |