Дополнителни информации
| Боја | Зелена, Транспарентна |
|---|---|
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на окулар | 57 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |
На залиха
11.690 ден
На залиха
| Боја | Зелена, Транспарентна |
|---|---|
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на окулар | 57 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |