Дополнителни информации
| Боја | Кафеава, Шара |
|---|---|
| Боја на рамка | Кафеава, Шара |
| Боја на стакло | Розева |
| Материјал | Метал |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на окулар | 56 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
На залиха
14.590 ден
На залиха
| Боја | Кафеава, Шара |
|---|---|
| Боја на рамка | Кафеава, Шара |
| Боја на стакло | Розева |
| Материјал | Метал |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на окулар | 56 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |