Дополнителни информации
| Боја | Црна |
|---|---|
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски, Машки |
| Форма на рамка | Круг |
| Ширина на окулар | 48 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Ширина на мост | 23мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
На залиха
12.790 ден
На залиха
| Боја | Црна |
|---|---|
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски, Машки |
| Форма на рамка | Круг |
| Ширина на окулар | 48 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Ширина на мост | 23мм |
| Должина на рачка | 145 мм |