Дополнителни информации
| Боја | Темно сина |
|---|---|
| Ширина на окулар | 55 мм |
| Висина на окулар | 39.5 |
| Должина на рачка | 140 мм |
| Материјал | Ацетат, Метал |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на мост | 16 мм |
На залиха
3.490 ден
На залиха
| Боја | Темно сина |
|---|---|
| Ширина на окулар | 55 мм |
| Висина на окулар | 39.5 |
| Должина на рачка | 140 мм |
| Материјал | Ацетат, Метал |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на мост | 16 мм |