Дополнителни информации
| Боја | Црна, Темно сина |
|---|---|
| Висина на окулар | 40 мм |
| Должина на рачка | 143 мм |
| Ширина на окулар | 53 мм |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски, Машки |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на мост | 18 мм |
На залиха
2.990 ден
На залиха
| Боја | Црна, Темно сина |
|---|---|
| Висина на окулар | 40 мм |
| Должина на рачка | 143 мм |
| Ширина на окулар | 53 мм |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски, Машки |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на мост | 18 мм |