Дополнителни информации
| Боја | Црна, Кафеава |
|---|---|
| Висина на окулар | 39 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |
| Пол | Женски |
| Ширина на окулар | 52 мм |
| Материјал | Ацетат, Метал |
| Форма на рамка | Мачкасти, Супралка |
| Ширина на мост | 17 мм |
На залиха
3.490 ден
На залиха
| Боја | Црна, Кафеава |
|---|---|
| Висина на окулар | 39 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |
| Пол | Женски |
| Ширина на окулар | 52 мм |
| Материјал | Ацетат, Метал |
| Форма на рамка | Мачкасти, Супралка |
| Ширина на мост | 17 мм |