Дополнителни информации
| Боја | Сина, Светло Сина |
|---|---|
| Висина на окулар | 33 мм |
| Ширина на окулар | 51 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Детски, Машки |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на мост | 17 мм |
На залиха
2.600 ден
На залиха
| Боја | Сина, Светло Сина |
|---|---|
| Висина на окулар | 33 мм |
| Ширина на окулар | 51 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Детски, Машки |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на мост | 17 мм |