Дополнителни информации
| Боја | Црна |
|---|---|
| Ширина на окулар | 52 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Мачкасти, Правоаголни |
| Ширина на мост | 15 мм |
На залиха
2.600 ден
На залиха
| Боја | Црна |
|---|---|
| Ширина на окулар | 52 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Мачкасти, Правоаголни |
| Ширина на мост | 15 мм |