Дополнителни информации
| Боја | Темно сина |
|---|---|
| Ширина на окулар | 54 мм |
| Висина на окулар | 38.5 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |
| Материјал | Метал |
| Пол | Машки |
| Ширина на мост | 18 мм |
| Форма на рамка | Правоаголни |
На залиха
3.690 ден
На залиха
| Боја | Темно сина |
|---|---|
| Ширина на окулар | 54 мм |
| Висина на окулар | 38.5 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |
| Материјал | Метал |
| Пол | Машки |
| Ширина на мост | 18 мм |
| Форма на рамка | Правоаголни |