Дополнителни информации
| Боја | Транспарентна |
|---|---|
| Пол | Машки |
| Материјал | Пластика |
| Форма на рамка | Вејферер |
| Ширина на окулар | 55 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |
На залиха
11.990 ден
На залиха
| Боја | Транспарентна |
|---|---|
| Пол | Машки |
| Материјал | Пластика |
| Форма на рамка | Вејферер |
| Ширина на окулар | 55 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |