Дополнителни информации
| Боја | Кафеава, Шара |
|---|---|
| Боја на стакло | Жолта |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Ширина на окулар | 51 мм |
| Висина на окулар | 32 мм |
| Ширина на мост | 20 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
На залиха
10.190 ден
На залиха
| Боја | Кафеава, Шара |
|---|---|
| Боја на стакло | Жолта |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Ширина на окулар | 51 мм |
| Висина на окулар | 32 мм |
| Ширина на мост | 20 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |