Дополнителни информации
| Боја | Кафеава, Шара |
|---|---|
| Боја на стакло | Градиент, Кафеава |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Машки |
| Ширина на окулар | 57 мм |
| Висина на окулар | 44 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
На залиха
12.490 ден
На залиха
| Боја | Кафеава, Шара |
|---|---|
| Боја на стакло | Градиент, Кафеава |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Машки |
| Ширина на окулар | 57 мм |
| Висина на окулар | 44 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |