Дополнителни информации
| Боја | Кафеава, Шара |
|---|---|
| Боја на стакло | Кафеава |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски, Машки |
| Ширина на окулар | 53 мм |
| Висина на окулар | 46 мм |
| Ширина на мост | 19 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
На залиха
11.390 ден
На залиха
| Боја | Кафеава, Шара |
|---|---|
| Боја на стакло | Кафеава |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски, Машки |
| Ширина на окулар | 53 мм |
| Висина на окулар | 46 мм |
| Ширина на мост | 19 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |